W naszej Kancelarii świadczymy kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, w sprawach sądowych i pozasądowych. Oferujemy usługi prawne związane z różnymi dziedzinami prawa obowiązującego w Polsce, a także w Unii Europejskiej. Kompleksowa pomoc prawna może obejmować: przygotowanie dokumentów, umów, pism procesowych, sporządzenie opinii prawnych, reprezentację Klientów przed sądami i urzędami. Szczególnie bliskie są nam:

  • sprawy rodzinne (m.in. o rozwód i separację, podział majątku, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty, itd.),
  • sprawy karne (co do przestępstw i wykroczeń),
  • sprawy cywilne (m.in. o zapłatę np. odszkodowania i zadośćuczynienia czy zachowku, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zniesienie współwłasności, eksmisję, itd.),
  • zagadnienia z zakresu prawa własności intelektualnej (m.in. sporządzanie umów obejmujących autorskie prawa majątkowe, spory dotyczące naruszeń praw autorskich),
  • zagadnienia z zakresu ochrony danych osobowych (m.in. wdrożenie regulacji RODO do przedsiębiorstwa).

Oferujemy profesjonalną i fachową pomoc w oparciu o zdobyte doświadczenie, podchodząc do każdej sprawy i każdego Klienta indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Usługi świadczymy w języku polskim i angielskim. Starannie przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Nasza Kancelaria posiada certyfikat „Kancelaria przyjazna mediacji” przyznawany przez Centrum Mediacyjne Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Działalność Kancelarii skoncentrowana jest w województwie śląskim, ale możliwe jest również podjęcie współpracy poza terenem województwa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.